מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
ליטיגציה
You have just stepped out of the box

משרד עורכי הדין זילברבוים ושות' הינו משרד בוטיק מוביל בתחום הליטיגציה האזרחית-מסחרית. על צוות המשרד נמנים עורכי דין בעלי ידע רחב בתחומי משפט רבים, לצד ניסיון רב שנים בייצוג בפני ערכאות המשפט השונות. אנו גאים להמשיך מסורת של מצוינות ויצירתיות ביישום אמנות הליטיגציה.

המשרד מטפל בתיקים גדולים ומשמעותיים בתחום המסחרי בישראל, כולל סכסוכים מסחריים מורכבים, מאבקי שליטה, תביעות ייצוגיות ונגזרות ועוד.

המשרד מלווה תאגידים מובילים העוסקים בתחומים מגוונים, ביניהם נדל"ן, תעשייה, ייעוץ, תוכנה, אנרגיה, קמעונאות ועוד - לצד ליווי של לקוחות פרטיים, הפעילים הן בישראל והן מעבר לים.

עם לקוחות המשרד בתחום הליטיגציה האזרחית נמנים תאגידים מובילים בתחומם בישראל, כגון: איקאה ישראל, קבוצת אלקטרה, קבוצת שפיר, קבוצת זוקו, קבוצת הודיה, קבוצת ראדקו, קבוצת ארנה ועוד.

שותפי המשרד היו מעורבים במשך השנים בתיקים משמעותיים וחשובים שנדונו על ידי בית המשפט העליון. כך, למשל, ייצג עו"ד דודי זילברבוים, שותף מייסד במשרד, את חברת בבילון בפסק דין שנבחר על-ידי שופטות ושופטי בית המשפט העליון כאחד מפסקי הדין החשובים שניתנו על ידי בית המשפט העליון בשנת 2017, בתחום המשפט האזרחי. לפסק הדין לחצו כאן.

לשותפי המשרד ניסיון רב בטיפול בסכסוכים מסחריים בעלי היקפים משמעותיים: כך, למשל, ייצגו ומייצגים שותפי המשרד, בעלי שליטה ונושאי משרה בבקשות שונות לאישור תביעות ייצוגיות ונגזרות, בסך של למעלה ממליארד ש"ח; את קבוצת זוקו בתביעת עתק כנגד קונצרן התחבורה הבינלאומי אלסתום, את מחצבות כפר גלעדי בבוררות בהיקף של כ-400 מיליון ש"ח, ועוד.

צוות הליטיגציה, מלווה את לקוחות המשרד בכל שלב ושלב במסגרת הסכסוך המשפטי, החל מהליכי טרום ליטיגציה, עובר בשלבי התדיינות וייעוץ העשויים להביא לפתרון הסכסוך, וכלה בניהול התיק בערכאות המשפט השונות או בהליכי גישור ובוררות. כחלק מליווי כולל, מעניק צוות המשרד אף ייעוץ משפטי מונע-תביעה וצופה פני עתיד.

צוות שותפי המשרד מחזיק בניסיון רב בליווי תיקים מוכרים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה, לצד יכולת ניהול יעיל של משברים תקשורתיים.

לצוות המשרד מומחיות וניסיון בליווי ותיאום ייצוגם של גופים בעלי זיקה לישראל, בפני ערכאות בינלאומיות שונות.

למשרד מומחיות ענפה בתחום התובענות הייצוגיות, בתחומי הצרכנות ושוק ההון. צוות המשרד הינו בעל ידע רב שנים בייצוג נתבעים, לצד הישגים רבים ומרשימים בתחום מורכב זה - בדגש על תובענות בעלות השלכות רוחביות הן על התאגיד עצמו - והן על תחום משפטי זה, לרבות יצירת הלכות ופסיקות חדשות בתחום.

צוות המשרד מחזיק בניסיון ובידע רב שנים בייצוג משפטי חוצה דיסציפלינות משפטיות, המשלב חשיבה משפטית יצירתית, יחס אישי ובעיקר 'תפירה' של פתרונות המתאימים למידותיו וצרכיו של כל לקוח.

ייחודו של המשרד בשילוב בין איכות מקצועית מהמעלה הראשונה, לבין שירות אישי בגובה העיניים. אנו מתאימים פתרונות ייחודים למידותיו וצרכיו של הלקוח תוך הקפדה על ירידה לפרטים ומחשבה יצירתית.